Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Very Berry Balsam do ust z Goji i olejkiem Jojoba 11 g

Very Berry to nowa seria kosmetyków łączących niepowtarzalne, pełne słońca, owocowe aromaty z naturalnymi olejkami pielęgnacyjnymi. Balsam do ust Very Berry zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat o lekko pikantnym zapachu. Receptura wzbogacona ekstraktem z jagód goji oraz olejkiem jojoba wraz z witaminami A i E. Zastosowanie najnowszych technologii daje możliwość doboru i wykorzystania sk (więcej...)

11.75 PLN
PODGLĄD

Very Berry Balsam do ust z maliną moroszką i olejkiem cedrowym

Very Berry to nowa seria kosmetyków łączących niepowtarzalne, pełne słońca, owocowe aromaty z naturalnymi olejkami pielęgnacyjnymi. Balsam do ust Very Berry zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat o urzekającym jagodowym aromacie. Receptura balsamu wzbogacona jest ekstraktem z maliny moroszki oraz olejkiem cedrowym wraz z witaminami A i E. Zastosowanie najnowszych technologii daje możliwoś (więcej...)

11.47 PLN
PODGLĄD

Very Berry Balsam do ust z noni i olejkiem monoi 11 g

Very Berry to nowa seria kosmetyków łączących niepowtarzalne, pełne słońca, owocowe aromaty z naturalnymi olejkami pielęgnacyjnymi. Balsam do ust Very Berry zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat o orzeźwiającym zapachu. Receptura wzbogacona została ekstraktem z morwy indyjskiej oraz olejkiem monoi wraz z witaminami A i E. Zastosowanie najnowszych technologii daje możliwość doboru i wykor (więcej...)

11.75 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Acai & Amaranth Oil 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Acai&Amaranth Oil VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połączenie zd (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Cloudberry & Cedar Nuts Oil 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Cloudberry&Cedar Nuts Oil VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połąc (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Fig & Argan Oil 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Fig&Argan Oil VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połączenie zdrowi (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Goji Berry & Jojoba Oil 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Goji Berry&Jojoba Oil VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połączeni (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Noni & Monoi Oil 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Noni&Monoi Oil VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połączenie zdrow (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Raspberry & Macadamia Oil 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Raspberry&Macadamia Oil VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połącze (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD

Very Berry Mydło kremowe w kostce Watermelon & Shea Butter 100 g

Elfa Pharm Very Berry Mydło kremowe w kostce Watermelon&Shea Butter VERY BERRY to nowa seria kosmetyków połączenie niepowtarzalnych, pełnych słońca, owocowych aromatów i naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Seria została opracowana przez ekspertów tak, by pomagać w zachowaniu naturalnego piękna. VERY BERRY zapewnia doskonałą pielęgnację i cudowny aromat. Głównym przekazem VERY BERRY jest połączen (więcej...)

2.55 PLN
PODGLĄD